Winner's Bracket                
                 
  Champlin Park Navy 112             
  Champlin Park, MN(8)             
                 
                 
  Sat 11:45 Champlin Park Navy 17           
  F7  (19)           
OMGAA Ode 10U10               
Maple Grove, MN(1)               
Sat 8:00 OMGAA Ode 10U0             
F6                
Soderville Zenk 10U1               
Ham Lake, MN                
    Sat 7:15 Champlin Park Navy 13         
    F6  (25)         
Shakopee Black 10U11               
Shakopee, MN(2)               
Sat 8:00 Shakopee Black 10U2             
F7  (9)             
Tonka Blue Bourgerie0               
Minnetonka, MN                
  Sat 1:00 Soderville Beckman 11           
  F6              
Soderville Beckman 13               
Ham Lake, MN(3)               
Sat 9:15 Soderville Beckman 15             
F6                
New Prague Black 10U1               
New Prague, MN                
      Sun 10:30     Champlin Park Navy 1   
      F6      (28)   
Prior Lake White 10U15               
Prior Lake , MN(4)               
Sat 9:15 Prior Lake White 10U7             
F7  (10)             
Bloomington Blast Re0               
Bloomington, MN                
  Sat 1:00 Prior Lake White 10U9           
  F7  (20)           
ROSA Freeberg 10U2               
Rogers, MN(5)               
Sat 10:30 Wayzata Gold 10U6             
F6                
Wayzata Gold 10U3               
Plymouth, MN                
    Sat 7:15 Prior Lake White 10U1         
    F7            
Bloomington Blast Bl13               
Bloomington, MN(6)               
Sat 10:30 Bloomington Blast Bl4             
F7  (11)             
STMA Gold 10U7               
St. Michael, MN                
  Sat 2:15 Elk River Red 10U3      Sun 1:00  
  F6         F7  (29) 
Andover Angellotti 13               
Andover, MN(7)               
Sat 11:45 Elk River Red 10U8             
F6                
Elk River Red 10U4               
Elk River, MN                
                 
Loser's Bracket                
                 
Bloomington Bla3               
Loser 4(12)               
Sat 2:15 ROSA Freeberg 10U3          Sat 2:15 
F7  (16)          F7  
ROSA Freeberg 112Sat 4:45 ROSA Freeberg 10U1    Prior Lake Whit     
Loser 5 F7  (21)    Loser 25(27)     
  OMGAA Ode 10U2             
  Loser 8              
STMA Gold 10U9  Sun 8:00 Shakopee Black 10U6         
Loser 6(13)  F6  (23)         
Sat 3:30 STMA Gold 10U0             
F6  (17)             
Andover Angello6Sat 6:00 Shakopee Black 10U4Sun 9:15 Shakopee Black 10U0Sun 11:45    
Loser 7 F6   F6  (26)F7      
  Shakopee Black 11             
  Loser 9              
      Elk River Red 15       
      Loser 20       Loser 28  
  Soderville Zenk5          If 1st Loss  
  Loser 1(15)             
  Sat 4:45 Wayzata Gold 10U4  Sun 10:30 Bloomington Blast Bl     
  F6  (22)  F7        
  Wayzata Gold 106             
  Loser 10              
Tonka Blue Bour3  Sun 8:00 Bloomington Blast Bl11         
Loser 2(14)  F7  (24)         
Sat 3:30 New Prague Black 10U4             
F7  (18)             
New Prague Blac9Sat 6:00 Bloomington Blast Bl9Sun 9:15 Bloomington Blast Bl8       
Loser 3 F7   F7          
  Bloomington Bla5             
  Loser 11              
      Soderville Beck7         
      Loser 19