Winner's Bracket                
                 
                 
                 
  Osceola 10U10             
  Osceola, WI(12)             
                 
                 
  Sat 8:00AM Osceola 10U9           
  F3  (31)           
Woodbury White 10U10               
Woodbury, MN(1)               
Fri 5:00PM Woodbury White 10U8             
F1                
Roseville White 10U2               
Roseville, MN                
    Sat 4:45PM Osceola 10U7         
    F1  (43)         
Silver Bullets Johns8               
Circle Pines, MN(2)               
Fri 5:00PM Silver Bullets Johns8             
F2  (13)             
Mahtomedi Blue 10U7               
Mahtomedi, MN                
  Sat 9:15AM Eagan Blom 10U8           
  F1              
                 
                 
  Eagan Blom 10U10             
  Eagan, MN              
                 
      Sun 9:15AM          
      F2 White Bear Lake Oran       
         (49)       
White Bear Lake Oran13               
White Bear Lake , MN(3)               
Fri 5:00PM White Bear Lake Oran15             
F3  (14)             
Forest Lake Gold 10U10               
Forest Lake, MN                
  Sat 9:15AM White Bear Lake Oran7           
  F2  (32)           
Silver Bullets Meyer10               
Lino Lakes, MN(4)               
Fri 6:15PM Silver Bullets Meyer2             
F1                
Oakdale White 10U4               
Oakdale, MN                
    Sat 4:45PM White Bear Lake Oran13         
    F2            
SCC Panthers Blue 1014               
Hammond, WI(5)               
Fri 6:15PM SCC Panthers Blue 1011             
F2  (15)             
North Branch 10U4               
North Branch, MN                
  Sat 9:15AM SCC Panthers Blue 102           
  F3              
                 
                 
  Northfield Maroon 105             
  Northfield, MN              
                 
                 
        Sun 1:00PM 5     
        F1  (52)     
                 
                 
  South St. Paul Packe7             
  South St. Paul, MN(16)             
                 
                 
  Sat 10:30AM South St. Paul Packe10           
  F1  (33)           
Faribault Fury Black6               
Faribault, MN(6)               
Fri 6:15PM Faribault Fury Black4             
F3                
Eagan Parnell 10U5               
Eagan, MN                
    Sat 4:45PM South St. Paul Packe2         
    F3  (44)         
Forest Lake Black 110        Sun 3:30PM    
Forest Lake, MN(7)        F2  (53)   
Fri 7:30PM Forest Lake Black 12             
F1  (17)             
Farmington Green 10U9               
Farmington, MN                
  Sat 10:30AM Silver Bullets Hayes0           
  F2              
Silver Bullets Hayes8               
Circle Pines , MN(8)               
Fri 7:30PM Silver Bullets Hayes10             
F2              
Mendota Heights Grey2              
Mendota Heights, MN     Sun 9:15AM          
      F3 White Bear Lake Whit       
                 
Westside Boosters 1012               
St. Paul, MN(9)               
Fri 7:30PM Westside Boosters 109           
F3  (18)      Winner 51      
Apple Valley Kalin 14               
Apple Valley, MN                
  Sat 10:30AM Westside Boosters 103         
  F3  (34)      Loser 52    
Farmington Purple 109          If 1st Loss    
Farmington, MN(10)               
Sat 8:00AM Farmington Purple 100             
F1                
SPNAR Blue 10U3               
St. Paul, MN                
    Sat 6:00PM White Bear Lake Whit6         
    F1            
Silver Bullets Gunde10               
Circle Pines, MN(11)               
Sat 8:00AM Silver Bullets Gunde6             
F2  (19)             
Farmington Blue 10U3               
Farmington, MN                
  Sat 11:45AM White Bear Lake Whit9           
  F1              
                 
                 
  White Bear Lake Whit7             
  White Bear Lake, MN              
Loser's Bracket                
                 
                 
                 
  North Branch 109             
  Loser 5(23)             
  Sat 1:00PM North Branch 10U1    South St. Paul      
  F2  (35)    Loser 44(47)     
  Silver Bullets 7             
  Loser 19              
Forest Lake Gol10  Sat 6:00PM Forest Lake Gold 10U13         
Loser 3(20)  F2  (39)         
Sat 11:45AM Forest Lake Gold 10U11             
F2  (28)             
Oakdale White 13Sat 3:30PM Forest Lake Gold 10U6Sun 8:00AM Forest Lake Gold 10U12Sun 11:45AM    
Loser 4 F1   F1  (45)F1  (50)   
  Farmington Purp1             
  Loser 18              
      Eagan Blom 10U2         
      Loser 31          
  Mahtomedi Blue 3             
  Loser 2(24)             
  Sat 1:00PM Forest Lake Black 110  Sun 10:30AM Forest Lake Gold 10U     
  F3  (36)  F1        
  Forest Lake Bl10             
  Loser 17              
    Sat 6:00PM Forest Lake Black 114         
    F3  (40)         
  Roseville White6             
  Loser 1(25)             
  Sat 2:15PM Faribault Fury Black7Sun 8:00AM Forest Lake Black 111  Sun 1:00PM  
  F1   F2     F2  (51) 
  Faribault Fury 8             
  Loser 16              
      SCC Panthers Bl9         
      Loser 32          
  Farmington Blue0             
  Loser 11(26)             
  Sat 2:15PM Northfield Maroon 102    Osceola 10U     
  F2  (37)    Loser 43(48)     
  Northfield Maro6             
  Loser 15              
Apple Valley Ka10  Sat 7:15PM Silver Bullets Meyer         
Loser 9(21)  F1  (41)         
Sat 11:45AM SPNAR Blue 10U4             
F3  (29)             
SPNAR Blue 10U11Sat 3:30PM Silver Bullets Meyer9Sun 8:00AM Silver Bullets Hayes5Sun 11:45AM Sun 2:15PM 
Loser 10 F2   F3  (46)F2   F1 Winner to
  Silver Bullets 8            Game 52
  Loser 14              
Farmington Gree11    Silver Bullets 7         
Loser 7(22)    Loser 33          
Sat 1:00PM Farmington Green 10U3             
F1  (30)             
Mendota Heights10Sat 3:30PM Silver Bullets Johns8  Sun 10:30AM Westside Boosters 10     
Loser 8 F3  (38)  F2        
  Silver Bullets 10             
  Loser 13              
    Sat 7:15PM Silver Bullets Johns7         
    F2  (42)         
  Eagan Parnell 11             
  Loser 6(27)             
  Sat 2:15PM Woodbury White 10U4Sun 9:15AM Westside Boosters 1011     
  F3   F1       Loser 49  
  Woodbury White 10             
  Loser 12              
      Westside Booste8         
      Loser 34