Winner's Bracket              
               
St. Louis Park Oriol13             
St. Louis Park, MN(1)             
Sat 8:00AM St. Louis Park Oriol6           
F1  (9)           
Silver Bullets Hugge3Sat 11:00AM New Richmond Black 18         
Centerville, MN F1  (25)         
  New Richmond Black 111           
  New Richmond, WI            
Farmington Red 10U11  Sat 5:00PM New Richmond Black 12       
Farmington, MN(2)  F1  (37)       
Sat 8:00AM Farmington Red 10U10           
F2  (10)           
STMA Blue 10U2Sat 11:00AM Farmington Red 10U7         
St Michael, MN F2            
  Tonka White Chose 101           
  Minnetonka, MN            
Mahtomedi Zephrys Go7    Sun 9:30AM Rockford Black 10U2     
Mahtomedi, MN(3)    F1  (43)     
Sat 8:00AM Mahtomedi Zephrys Go7           
F3  (11)           
Hopkins Blue 10U1Sat 11:00AM Mahtomedi Zephrys Go5         
Hopkins, MN F3  (26)         
  Anoka-Ramsey Maroon 4           
  Anoka, MN            
Rockford Black 10U10  Sat 5:00PM Rockford Black 10U7       
Rockford, MN(4)  F2          
Sat 8:00AM Rockford Black 10U6           
F4  (12)           
Randolph Rockets Ora3Sat 11:00AM Rockford Black 10U6         
Randolph, MN F4            
  Somerset Red 10U0           
  Somerset, WI     Sun 12:30PM      
Silver Bullets Walde6      F1 Mankato Peppers Blue6   
Lexington, MN(5)         (46)   
Sat 9:30AM St. Peter Welp 10U6           
F1  (13)           
St. Peter Welp 10U11Sat 12:30PM Champlin Park Silver4         
St. Peter, MN F1  (27)         
  Champlin Park Silver10           
  Brooklyn Park , MN            
OMGAA Storm Black 104  Sat 5:00PM Mankato Peppers Oran1       
Maple Grove, MN(6)  F3  (38)       
Sat 9:30AM Mankato Peppers Oran6           
F2  (14)      Sun 3:30PM Mankato Peppers Blue 
Mankato Peppers Oran7Sat 12:30PM Mankato Peppers Oran14    F1  (47) 
Mankato, MN F2            
  St. Anthony Huskies 1           
  St Anthony, MN            
Cambridge-Isanti Blu9    Sun 9:30AM Mankato Peppers Blue8     
Cambridge, MN(7)    F2        
Sat 9:30AM Cambridge-Isanti Blu1           
F3  (15)        Sun 5:00PM 
Eagan Silver 10U8Sat 12:30PM Mankato Peppers Blue12      F1  
Eagan, MN F3  (28)         
  Mankato Peppers Blue15           
  North Mankato , MN            
IGH Spartans Blue 1011  Sat 5:00PM Mankato Peppers Blue5  Mankato Peppers Oran0   
Inver Grove Heights, MN(8)  F4     Winner 45    
Sat 9:30AM IGH Spartans Blue 104           
F4  (16)           
Shakopee Red 10U7Sat 12:30PM Richfield Red Merda 0       
Shakopee, MN F4         Loser 46  
  Richfield Red Merda 10        If 1st Loss  
  Richfield, MN            
               
Loser's Bracket              
               
Silver Bullets 6             
Loser 5(17)             
Sat 2:00PM St. Louis Park Oriol7    New Richmond Bl7     
F1  (29)    Loser 37(41)     
St. Louis Park 10             
Loser 9              
  Sat 6:30PM St. Louis Park Oriol9         
  F1  (33)         
OMGAA Storm Bla11             
Loser 6(18)             
Sat 2:00PM OMGAA Storm Black 106Sun 8:00AM St. Louis Park Oriol7Sun 11:00AM St. Louis Park Oriol0   
F2   F1  (39)F1  (44)   
Tonka White Cho5             
Loser 10              
    Richfield Red M6         
    Loser 28          
Eagan Silver 1012             
Loser 7(19)             
Sat 2:00PM Anoka-Ramsey Maroon 1  Sun 9:30AM St. Louis Park Oriol8     
F3  (30)  F3        
Anoka-Ramsey Ma15             
Loser 11              
  Sat 6:30PM Somerset Red 10U3         
  F2  (34)         
Shakopee Red 104             
Loser 8(20)             
Sat 2:00PM Somerset Red 10U8Sun 8:00AM Champlin Park Silver3  Sun 12:30PM Mankato Peppers Oran1 
F4   F2     F2  (45) 
Somerset Red 1010             
Loser 12              
    Champlin Park S5         
    Loser 27          
Silver Bullets 3             
Loser 1(21)             
Sat 3:30PM St. Peter Welp 10U13    Mankato Peppers10     
F1  (31)    Loser 38(42)     
St. Peter Welp 15             
Loser 13              
  Sat 6:30PM St. Peter Welp 10U3         
  F3  (35)         
STMA Blue 10U8             
Loser 2(22)             
Sat 3:30PM St. Anthony Huskies 6Sun 8:00AM St. Peter Welp 10U6Sun 11:00AM Mankato Peppers Oran11Sun 2:00PM Mankato Peppers Oran
F2   F3  (40)F2   F1 Winner to
St. Anthony Hus15            Game 46
Loser 14              
    Mahtomedi Zephr1         
    Loser 26          
Hopkins Blue 109             
Loser 3(23)             
Sat 3:30PM Hopkins Blue 10U15  Sun 9:30AM Farmington Red 10U6     
F3  (32)  F4        
Cambridge-Isant8             
Loser 15              
  Sat 6:30PM Hopkins Blue 10U4         
  F4  (36)         
Randolph Rocket12             
Loser 4(24)             
Sat 3:30PM Randolph Rockets Ora14Sun 8:00AM Farmington Red 10U7    Rockford Black 0 
F4   F4       Loser 43  
IGH Spartans Bl11             
Loser 16              
    Farmington Red 10         
    Loser 25